Školenia

PENZIÓN LIMBA***

Nové, príjemné a kvalitné

O penzióne

Svojim hosťom ponúka penzión ubytovanie v dvoj – alebo trojposteľových izbách (Comfort a Standart) s vlastným sociálnym zariadením, sprchou, pripojením na internet a satelitnou televíziou.
Izby sú rôznej veľkosti, sú účelne a útulne zariadené a ponúkajú dostatok súkromia a pokoja. Izby sú orientované k ceste s výhľadom na les.
Nakoľko je penzión Limba*** zariadením, kde vládne rodinná atmosféra, detský zákazník je u nás vítaný. Pre rodiny s deťmi máme k dispozícii tzv. rodinné izby. Každá má svoje sociálne zariadenie, sprchu, WC a TV. Jedna z izieb je vybavená manželským lôžkom pre rodičov a druhá má 2 oddelené lôžka pre deti. Medzi izbami sa nachádzajú prepojovacie dvere.

Izby sú umiestnené v dvoch samostatných dvojposchodových domoch s raňajkovou jedálňou s krbom a malým denným barom s letnou terasou.
Pre maličké deti je k dispozícii bezplatne detská postieľka a stolička do jedálne.Deťom je prispôsobené aj okolie penziónu. Nájdu tu preliezky, pieskovisko, hojdačky, detský kútik s hračkami, či tiché horské prostredie pre popoludňajší spánok na čerstvom vzduchu.
Tí starší si môžu zahrať stolný tenis, basketbal, bedminton.

Ponúkame raňajky formou bohatého švédskeho stola.

K penziónu patria dve bezplatné uzamykateľné parkoviská.

TU sa možete denne dozvedieť aktuálne info z penziónu a jeho okolia…

Naše izby

  • Comfort
  • Standart
  • Rodinná
Slovenčina