PENZIÓN LIMBA***

Príjemné a kvalitné

O penzióne

Svojim hosťom ponúka penzión ubytovanie v dvoj alebo trojposteľových izbách (Comfort a Economy) každá izba s vlastným sociálnym zariadením, sprchou, kvalitným WI-FI a televíziou.
Izby sú rôznej veľkosti, sú účelné a útulne zariadené a ponúkajú dostatok súkromia a pokoja. Izby sú orientované k ceste s výhľadom na les.
Nakoľko je Penzión Limba*** zariadením, kde vládne rodinná atmosféra, detský zákazník je u nás vítaný. Pre rodiny s deťmi máme k dispozícii tzv. rodinné izby. Sú to vlastne dve samostatné izby, každá má svoje sociálne zariadenie, sprchu, WC a TV, ale medzi týmito izbami sú prepojovacie dvere. Jedna z izieb je vybavená manželským lôžkom a jednolôžkom a druhá má 2 oddelené lôžka.

Penzión Limba sú dva samostané objekty, dve dojposchodové,  štýlové budovy a v  každej budove sú 4 trojlôžkové, dve dvojlôžkové a dve dvojlôžkové izby s prísteľkou. V hlavnej budove, kde sú izby typu Comfort,  je recepcia, spojená s veľkou spoločenskou miestnosťou s krbom a barom, raňajková miestnosť a letná terasa. V druhej budove, kde sú izby typu Economy je spoločenská miestnosť s krbom a základným vybavením kuchynky a miestnosť na stolný tenis.

Pre malé deti je k dispozícii bezplatne detská postieľka a stolička do jedálne.Deťom je prispôsobené aj okolie penziónu. Nájdu tu preliezky, pieskovisko, hojdačky, detský kútik s hračkami, či tiché horské prostredie pre popoludňajší spánok na čerstvom vzduchu.
Tí starší si môžu zahrať stolný tenis, basketbal. Súčasťou areálu je unikátny dvojgril so sedením a prekrytím pod veľkou borovicou.

Ponúkame raňajky formou bohatého švédskeho stola.

K penziónu patria dve bezplatné parkoviská.

TU sa možete denne dozvedieť aktuálne info z penziónu a jeho okolia…

Naše izby

  • Comfort
  • Comfort rodinná
  • Economy
  • Penzión
Slovenčina